Koronavirüs hastalığı (COVID-19) Nedeniyle Kamu Sağlığı Bakımından Çalışma Şeklimiz Hakkında Bilgilendirme

Devam eden Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle oluşan pandemi süreci bitene kadar yüz yüze hukuki danışmanlık ve görüşmelerimiz telefon veya görüntülü arama şeklinde olacaktır.

Bu süreçte 0(232) 332 08 38 telefon numaramızdan kendinizin uygun olduğu bir saate randevu alarak talep ettiğiniz hukuki danışmanlığınızı alabilirsiniz.

Tarafımıza iletmek istediğiniz evrakları [email protected] mail adresimize yahut yine 0 (232) 332 08 38 numaralı telefona Whatsapp uygulaması üzerinden gönderimini sağlayabilirsiniz. Göndermek istediğiniz evrak aslı ile işlem yapılabilecek bir evrak ise evrak aslını kargo veya kurye aracılığı ile adresimize gönderebilirsiniz.

Online Danışmanlık ve Online Randevu Sistemin Getirdikleri

1.Online randevu sistemi ile avukatlarımızla hukuki işleriniz ile ilgili birebir görüşme yaparak sorunlarınızı çözebilirsiniz.​

​2.Size en uygun zamanı bildirerek randevu alabilir yol için ek bir zaman harcamadan hukuki destek alabilirsiniz.

​3. Ödemelerinizi havale ile yapabileceğiniz gibi https://www.gozel.av.tr/online-odeme/ adresinden online olarak kredi kartınız ile de yapabilirsiniz.

4. Sorunlarınız yahut hukuki süreçlerinizin yönetimi hakkında avukat yardımından faydalanmanız sağlığınız açınızdan bir tehdit olmaksızın kolaylıkla yapılacaktır.

Gözel Hukuk & Danışmanlık Avukatlık Büromuzun Koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeni ile oluşan pandemi günlerinde izmir avukat hizmetlerini toplum sağılığına tehdit olmayacak şekilde online hukuki danışmalık ve telefon üzerinden devam ettirmektedir. Alanında uzman avukatlarımızdan online hukuki destek ve online avukatlık hizmeti almak için danışmanlık formumuzu doldurarak, [email protected] mail adresimizden yada 0 (232) 332 08 38 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve online randevu alabilirsiniz.

Cevap Yazın

error: Content is protected !!