HAKKIMIZDA

GÖZEL HUKUK & DANIŞMANLIK

İzmir ili Bayraklı ilçesinde faaliyet gösteren Gözel Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; 3 ülke ve 2 Kıtada müvekkillerine hizmet vermektedir.

2016 yılında Avukat İsmail GÖZEL ve Avukat Berrak ÖZDEMİR GÖZEL tarafından kurulmuştur.

Bireylere ve kurumlara hukuki uyuşmazlıklarının çözümünde aktif ve yetkin bir avukatlık hizmeti sunmakla birlikte hukuki süreçlerin yönetimi hakkında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gözel Hukuk ve Danışmanlık Bürosu New Jersey’de bulunan irtibat ofisinden sonra Londra’da da müvekkillerine hizmet vermenin mutluluğunu yaşmaktadır.

Gözel Hukuk ve Danışmanlık Bürosu ; Ceza Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bilişim Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık ve Malpraktis Hukuku, Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku ve İcra İflas Hukuku gibi birçok alanda Türkçe ve İngilizce hizmet sunmaktadır.

Gözel Hukuk & Danışmanlık Bürosu; bünyesinde dava takibi, icra takibi ve hukuki danışmanlık kapsamında; sözleşme hazırlanması, denetlenmesi ve tashihi hizmetleri verilmektedir.

İzmir Ceza Avukatı, Ağır Ceza Avukatı, Boşanma Avukatı, Mülteci Avukatı, Miras Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, İş Davası Avukatı ve Bilişim Avukatı olarak aldığı tüm işleri yıllara dayanan deneyimi ile yaptığı ilgili ve özverili çalışmalarla başarılı sonuçlar elde etmektedir.

error: Content is protected !!